Troje studentów WFPiK z tytułem Społecznika Roku

8 lipca Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanna Wójcik wręczyła Nagrody Santander Społecznik Roku 2024.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalezło się troje studentów naszego Wydziału:

• Pani Zuzanna Krakowska (I rok filologii polskiej II stopnia),
  • Pani Natalia Rezler (III rok filologii polskiej I stopnia),
  • Pan Tomasz Śmigielski (II rok groznawstwa I stopnia).

Serdecznie gratulujemy!

Nagroda Santander SPOŁECZNIK ROKU dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyznawana jest studentom i doktorantom za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej oraz aktywną działalność na rzecz środowiska akademickiego.

Fundatorem Nagrody Santander SPOŁECZNIK ROKU dla studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest Santander Universidades.

Zasady przyznawania Nagrody Santander SPOŁECZNIK ROKU określa Regulamin Nagrody wprowadzony Zarządzeniem nr 429/2023/2024 Rektora UAM z dnia 3 kwietnia 2024 r.