Data wydarzenia:

Dzień Promocji Studiów w SNJL

Drogie Studentki i Drodzy Studenci / Kandydatki i Kandydaci na studia II stopnia!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Promocji Studiów w SNJL, podczas którego Wydział Anglistyki, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Wydział Neofilologii przedstawią kierunki studiów II stopnia oferowane w roku akademickim 2022/23.

Nie wiesz jeszcze, na jakim kierunku studiów napisać swoją pracę magisterską? To spotkanie jest dla Ciebie!

Zapraszamy! Bądź z nami 19 marca 2022 od godz. 10.00 w Collegium Novum lub na MS Teams.

Szczegóły wydarzenia znajdują się także na stronie internetowej www.snjl.amu.edu.pl/dzienpromocjistudiow2022

Program wydarzenia zawiera także aktywne linki do warsztatów online - nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja na warsztaty.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: aniela.pawlak@amu.edu.pl