Weź udział w projekcie Akademii Komunikacji Społecznej

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w projekcie Akademia Komunikacji Społecznej, który ukierunkowany jest na podniesienie kompetencji uczestników w zakresie komunikacji społecznej. Nadrzędnym celem Akademii jest przekazanie praktycznej wiedzy, która umożliwi osobom partycypującym w projekcie aktywne włączenie się w proces komunikowania zmian prawnych, społecznych i ekonomicznych, a także przekazywanie społeczeństwu istotnych, z punktu widzenia państwa, informacji w czytelny i zrozumiały sposób.

Program przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów kierunków społecznych i humanistycznych, kształcących przyszłych dziennikarzy, specjalistów od PR oraz komunikacji wizerunkowej, a także osób już pracujących w zawodzie, którzy z dniem 1 marca 2022 r. nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. Udział w Akademii jest bezpłatny i odbywać się będzie w formie trzech sobotnich całodniowych zjazdów w Warszawie. Osoby chętnie do wzięcia udziału w projekcie proszone są o przygotowanie CV, listu motywacyjnego oraz o napisanie pracy rekrutacyjnej na wybrany temat. Więc szczegółów na temat rekrutacji dostępnych jest na stronie Akademii Komunikacji Społecznej.