Biuro Obsługi Studentów

We wtorek, 6 czerwca, Biuro Obsługi Studentów w p. 57 i 49 będzie nieczynne w godz. 10.00-12.00 z powodu szkolenia.

Biuro Obsługi Studentów jest czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-14.00.

W piątki Biuro Obsługi Studentów nieczynne.

pokój 49

Mariola Kaczmarkiewicz

filologia polska (II˚)

pokój 49

Weronika Kleczewska

filologia polska (I˚, I i II rok), studia slawistyczne, spec. studia bułgarystyczne (I˚), studia slawistyczne, spec. studia kroatystyczne (I˚ i II˚)

pokój 57

mgr Katarzyna Kucharczyk-Ciborek

groznawstwo (I˚), filmoznawstwo i kultura mediów (I˚ i II˚), filologia słowiańska i filologia polska (I˚), studia slawistyczne, spec. studia serbistyczne (I˚ i II˚), sztuka pisania (II˚), studia podyplomowe „Nauczanie języka polskiego jako obcego”

pokój 49

mgr Tatiana Lisiak

Central European and Balkan Studies (III rok), Central Europe in the International Perspective, filologia polska (I˚, III rok), filologia polska jako obca (I˚ i II˚), humanistyka w szkole (II˚), polonistyczno-filozoficzne studia nauczycielskie (I˚ i II˚), st. niest. z filologii polskiej (I˚ i II˚)

pokój 57

mgr Iwona Snacka

bałkanistyka (I˚ i II˚), Central European and Balkan Studies (I i II rok), studia slawistyczne - spec. studia bohemistyczne (I˚ i II˚)

pokój 57

mgr Barbara Walkowiak

filologia klasyczna (I i II˚), literatura powszechna (II˚), MISHiS (I˚ i II˚), Polacy i Niemcy w Europie (II˚), studia śródziemnomorskie (I˚ i II˚), Mediterranean Studies (II˚), st. podyplomowe „Poprawna polszczyzna dla tłumaczy, weryfikatorów i postedytorów” i "Prosty język w urzędach publicznych"

Mapa spraw studenckich

Uwaga! W związku z wprowadzeniem na UAM nowej procedury składania podań, zmianie uległa "Mapa spraw studenckich". Najnowsza wersja dostępna jest poniżej. Pobierz plik