Stypendium Santander dla Erasmusa 2024

Planujesz wyjazd na Erasmus+ w 2024? Zdobądź dodatkowe wsparcie finansowe

Wyjazd na uczelnię za granicą to jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możesz przeżyć, studiując. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami. Dlatego wspólnie z Santander Bank Polska przygotowaliśmy Stypendium Santander dla Erasmusa 2024.

W ramach tej inicjatywy oferujemy dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 2500 PLN. Zachęcamy Cię do złożenia wniosku.

Dla kogo?

Stypendium otrzyma łącznie 95 osób z poniższych uczelni:

• 30 z Uniwersytetu Warszawskiego,
  • 25 z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza,
  • 20 z Uniwersytetu Łódzkiego,
  • 20 z Politechniki Gdańskiej.

Jakie kryteria musisz spełnić?

• być beneficjentem programu Erasmus+,
  • w roku akademickim 2024/2025 odbyć pobyt za granicą w ramach programu Erasmus+,
  • osiągnąć najlepsze wyniki w nauce (za poprzedni rok akademicki).

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji, wypełnij formularz aplikacyjny do 19 kwietnia 2024 r.

Ważne terminy:

• nabór wniosków trwa do 19 kwietnia 2024 r.
  • zwycięzcy zostaną wyłonieni do 14 czerwca 2024 r.
  • jeśli będziesz w gronie zwycięzców, będziesz mieć 7 dni na zaakceptowanie przyznanego stypendium.

Szczegóły programu, regulamin i formularz aplikacyjny znajdują się na platformie Santander Open Academy