Mobilność pracowników administracji i biblioteki wydziałowej

W roku akademickim 2023/2024 dysponujemy dwoma grantami mobilnościowymi dla kadry administracyjnej i dwoma dla pracowników wydziałowej biblioteki, które powinny być zrealizowane w partnerskim ośrodku akademickim (spis dostępnych uczelni znajdą Państwo tutaj) lub w instytucji organizującej Staff Week.

Pobyt wiąże się z uczestnictwem w szkoleniu/warsztatach, bądź z realizacją intensywnego kursu językowego, z poznaniem specyfiki pracy jednostek, z przyjrzeniem się stosowanym praktykom. Pobyt obejmuje maksymalnie 5 dni roboczych.

Lista dostępnych szkoleń dostępna jest na stronach:
- http://staffmobility.eu/staff-week-search;
Pracownicy | Erasmus (amu.edu.pl)

W bieżącej edycji termin składania wypełnionych wniosków (program wyjazdu, potwierdzony przez uczelnię przyjmującą) upływa wraz z 29 grudnia 2023 r.

Jeden z grantów powinien być zrealizowany do 30 czerwca 2024 r., drugi - do końca czerwca 2025 r.

Komisja rekrutacyjna składająca się z Pana Dziekana, prof. Tomasza Mizerkiewicza, Pani Prodziekan odpowiedzialnej za współpracę z zagranicą, prof. Krystyny Pieniążek-Marković i koordynatorki Erasmus+ na WFPiK, dr Justyny Wciórki, w postępowaniu kwalifikującym uwzględni następujące kryteria: przekonujący wniosek aplikacyjny, zaangażowanie w proces internacjonalizacji UAM, znajomość języka obcego.

Preferowane będą wyjazdy osób korzystających z wymiany po raz pierwszy.

Ważne dokumenty

Staff Mobility for TrainingObowiązujący
DOC
Pobierz DOC Staff Mobility for Training (121.5 KB)