Wyniki konkursu Zoom na Maius 2024

Do 16 czerwca br. wszyscy członkowie społeczności WFPiK mogli przesyłać prace na wydziałowy konkurs Zoom na Maius 2024. Do konkursu można było zgłosić zdjęcie lub film (do 60 sekund) prezentujący w niesztampowy, kreatywny sposób przestrzeń Collegium Maius. Nagrodą główną był dysk zewnętrzny SSD 1 TB. Podczas Rady Dziekańskiej 25 czerwca br. ogłoszono wyniki konkursu.

Zgłoszono 16 zdjęć oraz 1 film.

Jury w składzie: Dziekan WFPiK prof. dr hab. Tomasz Mizerkiewicz, Prodziekan ds. współpracy krajowej i międzynarodowej prof. UAM dr hab. Krystyna Pieniążek-Marković, Prodziekan ds. nauki prof. UAM dr hab. Jerzy Borowczyk, Prodziekan ds. studenckich i kształcenia prof. UAM dr hab. Krzysztof Skibski, specjalistka ds. promocji Wydziału mgr Maja Maćkowiak-Kruczek oraz przedstawicielka Rady Samorządu Studentów WFPiK Inga Dziamara postanowiło nagrodzić fotografię pt. „Im-o-presje 1” autorstwa mgr Dominiki Nowickiej, doktorantki w Instytucie Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych.

Jury postanowiło nie przyznawać nagrody w kategorii „Film”.

Dziękujemy za wszystkie prace i gratulujemy mgr Nowickiej wygranej!

Poniżej nagrodzona praca „Im-o-presje 1”.