Data wydarzenia: -

Festiwal filmów studenckich - First Film Festival

Instytut Filologii Słowiańskiej serdecznie zaprasza do udziału w festiwalu filmów studenckich pt. FFF - First Film Festival, który odbędzie się w czwartek, 26.01.2023, w sali 014, w godz. 13:00-20:30.

Do FFF będzie można także dołączyć online: kliknij, aby dołączyć do spotkania.

Na First Film Festival składają się filmy oraz nagrania video przygotowane przez Studentów i Studentki kursu Balkan Cultures - Film Scenarios. An Introduction to the Folklore and Ethnographic Filmmaking, który prowadzony był przez prof. Vladimira Bočeva w Instytucie Filologii Słowiańskiej UAM dzięki finansowaniu z projektu Uniwersytet Jutra II. W zajęciach udział brali Słuchacze i Słuchaczki takich kierunków jak: bałkanistyka, filmoznawstwo, groznawstwo, Central European and Balkan Studies, filologia klasyczna, filologia polska, literatura powszechna, studia slawistyczne specjalności bohemistyczna, kroatystyczna i serbistyczna oraz CREOLE: MA in Anthropology, Cultural Differences and Transnational Processes - łącznie 96 osób.

Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Zapraszamy!