Data wydarzenia: -

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Klasyk mimo woli. W 150. rocznicę urodzin Tadeusza Żeleńskiego-Boya"

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Instytut Literatury i Nowych Mediów Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową KLASYK MIMO WOLI. W 150. ROCZNICĘ URODZIN TADEUSZA ŻELEŃSKIEGO-BOYA. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 stycznia na platformie MS Team.

Program konferencji znajduje się tutaj.

Patronat honorowy nad konferencją objęli JMR UAM prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska i JMR USz prof. dr hab. Waldemar Tarczyński.

W celu uzyskania linku do obrad prosimy o kontakt z organizatorkami: dr hab. Sylwią Panek (sylwia.panek@amu.edu.pl) i prof. dr hab. Agatą Zawiszewską-Semeniuk (agata.zawiszewska-semeniuk@usz.edu.pl).

Zapraszamy!