Data wydarzenia:

Ostatnie spotkanie w ramach cyklu "Kobiety w mediach interaktywnych. Hipertekst / Virtual Reality / Gry wideo"

Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych zaprasza na ostatnie spotkanie w ramach cyklu Kobiety w mediach interaktywnych. Hipertekst / Virtual Reality / Gry wideo.

W najbliższy wtorek (18.01.) o godz. 18.30 porozmawiamy z Agnieszką Słodownik – kuratorką wystaw sztuki interaktywnej i projektów nowomedialnych oraz stałą współpracowniczką „Dwutygodnika”, w którym prowadziła dział Media, obecnie zaś jest redaktorką działu Ziemia. Nasza gościni współtworzy również podkast „Odbiornik” poświęcony nowym technologiom w sztuce i sztuce życia z technologiami, a także jest autorką powieści hipertekstowej Popiół i diament oraz wieloskalowej gry planszowej Obiegi kultury.

Zachęcamy do odwiedzenia przed spotkaniem strony internetowej naszej rozmówczyni, na której znaleźć można przydatne informacje zarówno o samej prelegentce, jak i jej projektach: www.slodownik.com

Ponownie liczymy na Państwa aktywny udział w spotkaniu, które zapewne okaże się bardzo owocne dla wszystkich uczestników.

Spotkanie odbędzie się w formie online, za pośrednictwem platformy Zoom. Link zostanie podany na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/1wjueHR6Q