Data wydarzenia:

The Theory and Practice of Tyranny in Machiavelli’s Writings - wykład prof. Cary J. Nedermanna

Instytut Filologii Klasycznej UAM serdecznie zaprasza na wykład pt. The Theory and Practice of Tyranny in Machiavelli’s Writings, który 24 października o godz. 17.00 wygłosi prof. Cary J. Nedermann (Texas A&M University).

Będzie to pierwszy wykład z serii pt. Tyranny and Freedom in the Sixteenth Century Europe, finansowanej z programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza w ramach Institute for Advanced Studies in Social Science and Humanities. Więcej o serii można przeczytać tutaj.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Kliknij tutaj, aby dołączyć. Identyfikator spotkania: 892 6207 0080. Kod dostępu: 475196.

Zapraszamy!