Data wydarzenia:

Wykład prof. Richarda Dougherty (University of Dallas): Augustine on Human Freedom: Politics and Theology in the Roman World

10 października o 19.00 odbędzie się za pośrednictwem MS Teams wykład prof. Richarda Dougherty (University of Dallas): Augustine on Human Freedom: Politics and Theology in the Roman World. Będzie to pierwszy wykład inaugurujący serię wykładów online poświęconych tyranii i wolności w myśli wczesnochrześcijańskiej i średniowiecznej (Tyranny and Freedom in Early Christian Thought and the Middle Ages). Seria wykładów odbywać się będzie w ramach grantu ID-UB oraz w ramach kontynuacji współpracy badawczej z prof. Edmundem Stewartem (University of Nottingham) nad problematyką tyranii.

Aby dołączyć do spotkania należy kliknąć w link.