Konkurs projakościowy Prorektor ds. studenckich i kształcenia

Prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. dr hab. Joanna Wójcik ogłosiła kolejną edycję konkursu projakościowego, którego celem jest zwiększenie możliwości nabywania przez studentów umiejętności praktycznych i kompetencji miękkich w trakcie studiów.

Aby wziąć udział w konkursie, należy opracować projekt, który może pomóc studentom lepiej się rozwijać w trakcie swoich studiów w zakresie umiejętności praktycznych i kompetencji miękkich.

Wniosek projektowy może być przygotowany samodzielnie przez wydział lub przez wydziały wchodzące w skład danej szkoły dziedzinowej. Wniosek w imieniu wydziału składa dziekan, w imieniu szkoły dziedzinowej - prorektor kierujący szkołą. Można zgłosić dowolną liczbę projektów.

Termin składania wniosków mija 10 styczna 2022 r. Więcej informacji w Intranecie (po zalogowaniu).