ADVANCEDBestStudentGRANT dla czworga studentów naszego Wydziału

Kilka dni temu rozstrzygnięto II edycję konkursu ADVANCEDBestStudentGRANT realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza” (konkurs IDUB nr 075, w ramach realizacji zadania 39).

Konkurs skierowany jest do studentów II roku studiów I stopnia i jednolitych magisterskich, którzy mogą w nim zgłosić indywidualne lub zespołowe projekty badawcze. Miło nam poinformować, że czworo naszych studentów otrzymało dofinansowanie na swoje projekty indywidualne:

• Matylda Paszkiewicz - II rok I stopnia, filologia polska,
  • Damian Pawłowski - II rok I stopnia, filologia polska,
  • Marta Młynarczyk - II rok I stopnia, filologia polska (studia niestacjonarne),
  • Kacper Kidziak - II rok I stopnia, groznawstwo.

Laureaci otrzymają 5 tysięcy złotych na realizację swojego pomysłu. Dofinansowanie obejmuje np. zakup pomocy naukowych, udział w seminariach i warsztatach, a także wynagrodzenie za włożony wysiłek badawczy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej realizacji projektów!