Film autorstwa studentów i absolwentów naszego filmoznawstwa zostanie wyświetlony w Hollywood

Kolejny sukces młodych adeptów filmoznawstwa z WFPiK!

Film pt. Koniec na dzisiaj, który w zeszłym roku zdobył główną nagrodę w kategorii fabuła na 17. Festiwalu Filmów Jednominutowych zostanie pod koniec września wyświetlony w Secret Movie Club w Los Angeles w ramach specjalnego pokazu filmów krótkometrażowych pod szyldem tematycznym „Back to School”.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiadał Dominik Cywiński, który poza studiowaniem na naszym Wydziale zajmuje się również opieką techniczną nad Laboratorium Eksperymentalnych Mediów im. Stanisława Lema.

Wśród twórców byli również:

• studenci: Kacper Jasiński (asystent reżysera, odpowiedzialny za script, vfx i efekty praktyczne), Katarzyna Hinz (kierownictwo produkcji), Michał Mróz (kierownictwo planu), Janek Brzozowski (klaps), Adam Włodarczyk i Mikołaj Olejnik (grip);
  • absolwenci: Mateusz Waliszewski (zdjęcia), Nikodem Wojciechowski (montaż, kolor i DIT);
  • oraz współpracownicy: Michał Woźny (oświetlenie), Oliwia Szeląg (dźwięk na planie), Leonard Michalski (sound design), Katarzyna Błaszak (animacja dzieci), Dawid Połomski (asystent operatora), Jakub Sobczak (asystent oświetleniowca).

Twórcom serdecznie gratulujemy!