Gen aktywizmu - ogłoszenie wyników konkursu

15 czerwca br. w Collegium Maius odbyła się gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w konkursie na reportaż uczniowski pt. "Gen aktywizmu". Konkurs organizowaliśmy wraz z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Przyznano dwie nagrody główne i jedno wyróżnienie.

Główną nagrodę w kategorii: reportaż prasowy/internetowy otrzymała IDA WRĘGA z Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu za tekst MOJA I TWOJA GRANICA.

Główną nagrodę w kategorii: reportaż audiowizualny otrzymał zespół w składzie: ALEKSANDRA BYSTRZYCKA, ROZALIA SOBACZEWSKA, NADIA ŻYŁA z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile za materiał DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM.

Dodatkowo wyróżnienie za reportaż prasowy/internetowy: GEN AKTYWIZMU – CZY PRZETRWAŁ? otrzymał MACIEJ KLACZYŃSKI z Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny w Poznaniu.

Gratulujemy!