Spotkanie klas patronackich WFPiK

W czwartek 27 kwietnia w Salonie Mickiewicza odbyło się spotkanie klas patronackich Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, w podczas którego swój projekt na temat "Bohater w centrum uwagi: postaci (nie)rzeczywiste w języku i kulturze" zaprezentowała klasa z II Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Koninie.

Młodzież przygotowywała projekt pod okiem mgr Barbary Wiatrowskiej, która koordynuje trwającą już kolejny rok współpracę z naszym Wydziałem. Zdalnie w wydarzeniu udział wzięła klasa patronacka z I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wielkopolskim wraz z mgr Ewą Szmit, z którą przegotowują swój projekt i przedstawią go nam już 12 czerwca. Już dziś gratulujemy Uczennicom i Uczniom zaangażowania i pomysłów!