3 granty Study@Research dla naszych studentów

W ostatnich dniach rozstrzygnięto IX edycję konkursu grantowego Study@research, realizowanego w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (konkurs IDUB nr 134, w ramach realizacji zadania 34).

Konkurs skierowany jest do studentów I roku studiów II stopnia i IV roku studiów magisterskich (dotyczy kierowników projektów), można w jego ramach zrealizować indywidualne lub zespołowe projekty badawcze, w tym m.in. sfinansować zakup pomocy naukowych, udział w seminariach i warsztatach, a także wynagrodzenie za włożony wysiłek badawczy. Dofinansowanie może wynosić do 5 tysięcy złotych dla projektów indywidualnych oraz do 10 tysięcy złotych dla projektów zespołowych.

Miło nam poinformować, że sześcioro studentów naszego Wydziału zdobyło 3 granty:

• projekt indywidualny: Józefina Lis (I rok II stopnia, filologia polska),
  • projekt zespołowy: Katarzyna Staciwa (I rok II stopnia, filologia polska), Aleksandra Klasa (II rok I stopnia, filologia polska), Zuzanna Czajkowska (III rok I stopnia, filologia polska) – Koło Naukowe Miłośników Literatury Dawnej,
  • projekt zespołowy: Olga Wyszyńska (I rok II stopnia, filologia polska), Eryk Szkudlarz (I rok II stopnia, filologia polska).

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej realizacji grantów!

Konkurs Study@research organizowany jest w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, na realizację zadania 34: Opracowanie szczegółowych zasad i realizacja pakietu wsparcia Study@research.