Koło Naukowe Żywych Metodyków „Metoteka” na Targach Kół Naukowych Wydziału Neofilologii i Wydziału Etnolingwistyki

10 kwietnia przedstawiciele Koła Naukowego Żywych Metodyków „Metoteka” wzięli udział w Targach Kół Naukowych organizowanych przez Wydział Neofilologii i Wydział Etnolingwistyki.

W Collegium Novum Martyna Kuberka, Martyna Błażejewska, Kacper Binek, Aleksy Sierakowski, Julia Szyszka i Klaudia Piskorz opowiedzieli o działaniach, jakie podejmują w Kole oraz o wartościach, którymi się przy tym kierują. Zainteresowani mogli też obejrzeć relacje zdjęciowe z organizowanych przez Koło wydarzeń.

Na stanowisku „Metoteki” odwiedzający mieli również szansę podzielić się swoimi skojarzeniami z hasłem „edukacja” i zapisać je w formie mapy myśli na plakacie.

Cieszymy się, że nasze koła naukowe wykazują się inicjatywą i tak prężnie działają na wielu polach!