Nasi studenci z sukcesami artystycznymi i sportowymi

Jak zwykle z wielką radością i dumą informujemy o kolejnych sukcesach naszych studentów, tym razem na polu artystycznym i sportowym.

W rozstrzygniętej niedawno VII edycji Uczelnianego Konkursu Plastycznego UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu „Studenckie impresje” dwóch naszych studentów otrzymało wyróżnienia:

• Pan Wucong Zhao, student II roku I stopnia kierunku Central European and Balkan Studies, zdobył II wyróżnienie,
  • Pan Emil Głowacki, student II roku II stopnia kierunku filologia klasyczna, otrzymał III wyróżnienie.

Prace można obejrzeć do 30 czerwca br. „Galerii Akademickiej” Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa w Collegium im. Floriana Znanieckiego

Z kolei Pani Annie Zakrzewskiej, studentce II roku I stopnia kierunku filmoznawstwo i kultura mediów, przyznano – jako jednej z dziesięciorga studentów UAM – Nagrodę Fundacji UAM dla najlepszych sportowców studiujących na naszej uczelni (Sekcja Judo i BJJ).

Serdecznie gratulujemy!