Rejestracja na kursy EPICUR jest już otwarta!

Od 20 listopada do 4 grudnia 2023 r. zapraszamy studentów i studentki do rejestracji na zajęcia w ramach oferty edukacyjnej Projektu EPICUR SHAPE-IT na semestr letni 2024.

Projekt EPICUR to konsorcjum 9 uniwersytetów europejskich, które wspólnie oferują możliwość udziału w kursach organizowanych w ramach sojuszu w czterech kategoriach: Language Training for Mobility, Key competences, Sustainable Transformation and European Values, Entrepreneurship and Engagement. Program kursów możesz znaleźć tutaj.

Jeśli interesują Cię zajęcia interdyscyplinarne, które możesz w prosty sposób połączyć ze swoim programem studiów i zdobyć nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku, to EPICUR jest właśnie dla Ciebie!
Be EUROPEAN, be EPICURious!