Stypendia im. dr. Jana Kulczyka na rok akademicki 2023/2024

Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka na rok akademicki 2023/2024.

Stypendia przyznawane są studentom osiągającym bardzo dobre wyniki w nauce, posiadającym wybitne osiągnięcia naukowe oraz wykazującym się aktywnością na rzecz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pod uwagę brana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Wymagane dokumenty:

• Podanie do Kapituły Stypendium dr. Jana Kulczyka
  • CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4
  • Wniosek o stypendium
  • Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularz poniżej)

Dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej, przesyłając je na adresy e-mailowe Biura Obsługi Studentów - prosimy kierować je do pracownika BOS koordynującego dany kierunek (dane kontaktowe można znaleźć tutaj). Termin złożenia wniosków do BOS WFPiK: 8 listopada 2023 r.

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia po przeprowadzeniu wstępnej selekcji prześle zaopiniowane wnioski do Kapituły Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka w formie elektronicznej na adres e-mail prostudent@amu.edu.pl w terminie do 17 listopada 2023 r.

Formularze wniosku i oświadczeń znajdują się w Intranecie (dostęp możliwy po zalogowaniu na konto UAM).