Data wydarzenia: -

Dzień Grantowy WFPiK: Giełda pomysłów

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydziałowego Dnia Grantowego w środę 19 października (11.30-16.00).

W tym roku nasze spotkanie odbędzie się pod hasłem "Giełda pomysłów" - mamy nadzieję, że znajdą tam Państwo kilka inspiracji do planowania swoich badań. W programie przewidzieliśmy wystąpienia dotyczące konkursów ID-UB dla studentów i doktorantów, stypendiów wyjazdowych NAWA, Stypendium Fulbrighta oraz Horyzontu Europa. Na zakończenie dnia grantowego połączymy się zdalnie z Prof. Katarzyną Marciniak (Uniwersytet Warszawski), badaczką antyku i zdobywczynią ERC Consolidator Grant. Szczegółowy program znajduje się tutaj.

Dzień grantowy odbędzie się w Sali Teatralnej i chcemy żeby miał otwartą formę: będzie czas na pytania i mniej formalne rozmowy z prelegentami w kuluarach.