Data wydarzenia:

Dzień Zdrowia Psychicznego na UAM

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie Głowa do góry! Dzień Zdrowia Psychicznego, które odbędzie się w piątek 21 października br.

Jest to inicjatywa uczelnianej Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego oraz Biura Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

Warsztaty, wykłady oraz zajęcia sportowe będą odbywać się na kampusach Morasko i Ogrody, obiektach sportowych UAM oraz Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu przez cały dzień. Szczegółowy program wydarzeń jest dostępny tutaj.

By umożliwić wszystkim studentom i wykładowcom wzięcie udziału w wydarzeniu, Jej Magnificencja prof. Bogumiła Kaniewska postanowiła ogłosić 21 października dniem rektorskim. Pozostali pracownicy naszej uczelni mogą wziąć udział w tych wydarzeniach za wiedzą swoich przełożonych.