Data wydarzenia:

Maraton czytania Kasprowicza

Zakład Literatury Pozytywizmu i Młodej Polski IFP UAM, Stowarzyszenie Zielona Grupa oraz Koło Naukowe Cyklistów & Findesièclistów zapraszają do wspólnego czytania Kasprowicza!

Maraton czytania Kasprowicza

Kiedy? W sobotę 18 grudnia 2021 roku o godzinie 11.30.
Gdzie? W Sali Teatralnej Collegium Maius Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Fredry 10 w Poznaniu.

Będziemy też online na platformie Zoom:
Launch Meeting - Zoom
Meeting ID: 878 1806 7272 Passcode: s89GFi.

Dla kogo? Dla każdego. Dołącz do maratonu!

Każdy uczestnik spotkania ma prawo do przeczytania jednego wiersza, wyimka z poematu lub fragmentu innego utworu Jana Kasprowicza. Może warto sięgnąć po mniej znane utwory? Zgłoszenia zawierające tytuł, imię i nazwisko czytającego, szkołę czy inną instytucję, którą reprezentuje, można przesyłać na adres: findesiecliscixix@gmail.com do 15 grudnia.
Wkrótce szczegółowy program wydarzenia...

Ilustracja: Zofia Urbanek

Projekt "Wielkopolskie Ścieżki Kasprowicza" dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.