Data wydarzenia: -

Stresja filmowa na WFPIK

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu  Stresja filmowa na WFPIK w dniach 10-11.06!

Stresja Filmowa to wydarzenie stworzone z myślą o studentach, którym nieobcy jest stres związany z wyzwaniami dnia codziennego. Celem projektu jest zapewnienie przyjaznej przestrzeni, w której uczestnicy przez 2 dni będą mogli brać udział w projekcjach filmowych, dyskusjach, warsztatach psychologicznych oraz spotkaniach z twórcami.

Program wydarzenia

Organizatorzy Stresji:

studenci i studentki I roku studiów magisterskich na kierunku filmoznawstwo i kultura mediów, spec. Animacja mediów i kultury filmowej (Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych).

Wydarzenie odbywa się pod patronatem i dzięki wsparciu Dziekana Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej UAM.