Data wydarzenia: -

Świąteczna zbiórka darów dla schroniska i Centrum Wspierania Rodziny "Swoboda"

Rada Samorządu Studentów WFPiK serdecznie zaprasza dziś i jutro (19-20 grudnia) do udziału w zbiórce darów dla poznańskiego schroniska i Centrum Wsparcia Rodzin "Swoboda". Przynosić możecie różnorakie produkty spożywcze: makaron, ryż, olej, herbatękarmy (wymienione poniżej), gryzaki, podkłady czy zabawki dla dzieci i zwierząt itp. Czekać będziemy na Was w holu głównym, w różnych godzinach.

Dla podopiecznych schroniska przyjmować będziemy wyłącznie karmy dobrej jakości, następujących marek: dla psów sucha karma Purina Dog Chow, Bosch Brit Premium lub Brit Care, dla kotów sucha karma Purina, Josera, karmy wysokomięsne, np. Dolina Noteci.

Finał akcji zaplanowany jest na środę 20 grudnia wieczorem - zapraszamy wszystkich Studentów i Studentki na Wigilię Wydziałową (sala 015 od godz. 17.00).

Będzie można skosztować pierników, barszczu, pośpiewać świąteczne piosenki, czy pograć w planszówki. Jeśli macie ochotę lub przygotować swoje wypieki, bądź potrawy, albo zaprezentować się artystycznie, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku RSS.