Data wydarzenia:

Warsztaty przekładowe dla szkół średnich

Oddział Zachodni Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury zaprasza uczennice i uczniów szkół średnich na bezpłatne warsztaty przekładowe z języka angielskiego, które odbędą się w środę 29 listopada w Instytucie Filologii Polskiej UAM w Poznaniu, Coll. Maius, ul. Fredry 10, sala 327.

Warsztaty przeprowadzą dwie tłumaczki literackie, autorki i popularyzatorki czytania: Agnieszka KalusJoanna Krystyna Radosz.

13:00 - Agnieszka KalusWyginam śmiało słowa, czyli jak tłumaczyć, by dobrze się czytało

14:00 - Joanna Krystyna RadoszPrzewracanie oczami, wzruszanie ramionami – o rozterkach nastolatków w przekładzie

Na warsztaty obowiązują zapisy - indywidualne i grupowe (15 osób max) zgłoszenia na wybrane warsztaty (o 13:00 lub 14:00) prosimy przesyłać pod adres warsztaty_stl@wp.pl, podając imię i nazwisko oraz nr telefonu opiekuna/osoby do kontaktu oraz liczbę uczniów. Prosimy czekać na mailowe potwierdzenie uczestnictwa.