Data wydarzenia:

Wykład "Political community, common good and tyranny in the School of Salamanca (sixteenth century)"

Wraz z Instytutem Filologii Klasycznej UAM i AMU Institute for Advanced Studies in Social Sciences and Humanities serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z serii Tyranny and Freedom in the Sixteenth Century Europe, który odbędzie się 30 stycznia (wtorek) o godz. 17.00 na platformie Zoom.

Prelegentem będzie prof. Juan Antonio Senent de Frutos z Loyola University w Sewilli. Tytuł wykładu: Political community, common good and tyranny in the School of Salamanca (sixteenth century).

Serdecznie zapraszamy!

Seria wykładów jest organizowana w ramach programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza. Więcej informacji można znaleźć tutaj.