Bluzy wydziałowe

Miło nam poinformować, że istnieje możliwość zamówienia bluz i czapek z daszkiem z oznakowaniem wydziałowym.

We współpracy z firmą BluzyBro.pl przygotowaliśmy cztery propozycje:

• bluzy typu hoodie w 10 kolorach do wyboru,
  • bluzy rozpinane (10 kolorów),
  • bluzy typu bejsbolówka (3 kolory),
  • czapki z daszkiem w 6 kolorach do wyboru.

Zamówienia można składać do 31 marca br. poprzez podaną niżej stronę internetową, na której należy dokonać płatności. Więcej szczegółów na temat produktów (kolorystyka, dostępne rozmiary) na stronie: Wydział Filologii Polskiej I Klasycznej UAM W Poznaniu | Bluzy Bro

Zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu maksymalnie 30 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zleceń. Do wyboru są dwie opcje dostawy - przesyłka na wybrany adres (za dodatkową opłatą) lub odbiór osobisty w biurze Rady Samorządu Studentów WFPIK (wówczas przesyłka za darmo). O terminach odbioru poinformujemy po zebraniu wszystkich zamówień.
Zapraszamy do zakupu!