VII Forum Maius

16 marca 2022 roku odbyło się VII Forum Maius, podczas którego wręczone zostały wyróżnienia instytucjom i firmom oferującym naszym Studentkom i Studentom wyjątkowe praktyki - takie, które nie tylko pozwalają im się sprawdzić w pracy w branży związanej z wybraną przez nich specjalnością, ale również nabyć nowe kompetencje, rozwinąć ich zainteresowania oraz wykorzystać kreatywność i świeże pomysły.

Wyboru instytucji dokonywały poszczególne instytuty na podstawie ankiet wypełnianych przez studentów po odbyciu praktyk.

W gronie wyróżnionych znalazły się:

• Centrum Kultury Zamek - nominowane przez Instytut Filologii Polskiej,
  • Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła w Poznaniu - nominowana przez Instytut Filologii Polskiej,
  • Szkoła Podstawowa nr 70 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu - nominowana przez Instytut Filologii Polskiej,
  • Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu - nominowany przez Instytut Filologii Polskiej,
  • Stowarzyszenie Czasu Kultury - nominowane przez Instytut Filologii Polskiej,
  • Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS s.c. - nominowane przez Instytut Filologii Słowiańskiej,
  • Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna - nominowana przez Instytut Filologii Klasycznej,
  • Dział Filmu Centrum Kultury Zamek - nominowany przez Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych.

Fot. Natalia Rosiak