Data wydarzenia: -

Wykład prof. Danka Šipki "Susretište nauke i ideologije: jezički krajolik zapadnog Balkana"

Zakład Języków Południowosłowiańskich IFS UAM zaprasza na cykl wykładów pt. Języki na zachodzie Bałkanów w XXI w., finansowany z programu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza.

Na I spotkanie pt. Susretište nauke i ideologije: jezički krajolik zapadnog Balkana, (Where Scholarship and Ideology Meet: The Linguistic Landscape of the West Balkans) prowadzone przez prof. Danko Šipkę z Uniwersytetu Stanu Arizona, USA zapraszamy już 19.10.2022, o godz. 17 00 do sali 81 lub na MS Teams!

Cykl obejmuje 5 spotkań w formie hybrydowej prowadzonych przez zagranicznych ekspertów. Więcej informacji o cyklu można znaleźć tutaj.