Wyniki głosowania w VIII Wydziałowym Budżecie Dydaktycznym

Podczas Rady Dziekańskiej 25 czerwca br. ogłoszono wyniki głosowania na najlepsze projekty w VIII Konkursie na Wydziałowy Budżet Dydaktyczny. Celem konkursu było wyłonienie projektów, które mogłyby wzbogacić dydaktykę na WFPiK, ulepszyć przestrzeń Collegium Maius, zintegrować społeczność Wydziału czy zwiększyć komfort studiowania i prowadzenia zajęć.

Do głosowania uprawniona była cała społeczność UAM (pracowniczki i pracownicy, doktorantki i doktoranci, studentki i studenci). Oddano 166 głosów, wybierając spośród 4 projektów w każdej kategorii (pracowniczej i studenckiej).

W kategorii pracowniczej zwyciężył projekt zgłoszony przez mgr Karolinę Nowakowską z Biura Obsługi Wydziału pt. „Festiwal Zimowy WFPiK”, otrzymując 67 głosów. Więcej informacji o tej propozycji można znaleźć tutaj.

W kategorii studenckiej najwięcej głosów (66) otrzymał projekt zgłoszony przez studentów I roku filologii klasycznej I stopnia, Panów Jakuba Jasińskiego i Bartłomieja Panka, zakładający stworzenie w Collegium Maius wystawy naukowej pt. „Sportowa rywalizacja i aktywność fizyczna kobiet w starożytnej Grecji”. Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.

Pozostałe projekty otrzymały następującą liczbę głosów:

1. W kategorii pracowniczej:

2. W kategorii studenckiej:

Po kliknięciu w link pod nazwą można zapoznać się z opisem każdej projektu.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły swoje projekty oraz tym, które wzięły udział w głosowaniu, a autorom zwycięskich propozycji gratulujemy i życzymy pomyślnej realizacji!