Wydziałowy Budżet Dydaktyczny - czas na głosowanie!

31 maja zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w VII Konkursie na Wydziałowy Budżet Dydaktyczny. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali swoje projekty. Teraz czas na głosowanie!

Uprawniona do głosowania jest cała społeczność WFPiK - studentki, studenci, doktorantki, doktoranci, pracowniczki i pracownicy. Uwaga! Głosujemy na projekty w dwóch kategoriach - studenckiej (gdzie znalazły się propozycje zgłoszone przez osoby studiujące na naszym Wydziale) i pracowniczej (w której znajdują się projekty zaproponowane przez pracowników administracji i wykładowców). W każdej kategorii można wybrać jeden, najciekawszy naszym zdaniem projekt.

Wybieramy spośród 11 propozycji - 8 pracowniczych i 3 studenckich. Opisy projektów dostępne są poniżej:

Głosowanie trwa od 7 do 18 czerwca 2023 i jest dostępne w formularzu pod tym linkiem. Głosy są anonimowe, ale by móc je oddać należy się zalogować na konto amu.edu.pl.